KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2018-2019 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2018.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Na ronde zeven

Plek SpelerRatingKP#1#2#3#4#5#6#7#8#9
1IMStefan Kuipers2493410888980  
2FMColijn, Stefan2320417.55.568.506.57
3IMTimmermans, Mark238738.5760757.56
4FMHaast, Mark2367386.5577.5066
5Baselmans, Luuk210136.5667.505.55.56
6FMKonings, Frans217534.555.565.574.55.5
7FMSmits, Mark2151346706960
8IJzermans, Cees217330.54.5505.564.55
9De Moor, Eric209029.560605.56.55.5
10Dijksman, Sebastiaan1866284.5554.54.54.50
11Hooghwerff, Ruben1730283.5505.55.553.5
12Schouten, Jordy206927.556.504.55.560
13Van Loy, Rick190127.54.5445455
14Van den Berg, Bart1633263.544.53.545.54.5
15Hess, Stefan1959244.52.504544
16Jansen, Bob217622.5606.55050
17Douwes, Jan197621.5500655.50
18Van Roon, Sjoerd20592155.5004.560
19Van Eeden, Ed2079215650005
20Erik Biemans19792105.55.50055
21Senders, Justin219018.56.56.55.50000
22Lambregts, Frank185818.53.5055.504.50
23Joost van den Bighelaar20241804.50454.50
24Clijsen, Mark2160186000660
25Bjorn Fokker1919170454.503.50
26FMOndersteijn, Niels2363169.5006.5000
27Appelo, Harry1820163.53.540005
28FMSenders, Mischa2269165.505.50005
29Johan Wuijts1983160050065
30FMDavid van Kerkhof2375150080070
31Poppelaars, Jan186215505.50004.5
32Preuter, Carlos16861454.54.50000
33Van den Bosch, René149113.52.51.54.50500
34Verhoeven, Robin189313404.504.500
35Van der Werf, Ton1818134.5004.5040
36Van Amerongen, Judith1680133.5500004.5
37Bram van den Berg218112.5005.50070
38Burg, Brent2145125.506.50000
39Cornelisse, John216711.565.500000
40Joris Broekmeulen222111.5006005.50
41Vermeulen, Wesley2247115.50005.500
42Pim Blijlevens197211005.5005.50
43Erik Nikolai212090050040
44Romanesco, Roel19168.54.5000040
45IMThomas Beerdsen24608.50000008.5
46IMTen Hertog, Hugo246188000000
47Christiaan Beukema18978003.54.5000
48Oostvogels, Kimberley126982.5021.5020
49Ferdin de Graag15398004.5003.50
50GMJorden van Foreest263480000008
51Wilfried van de Kimenade16707.5004.50030
52Erik-Jan Colijn19767.50004.5003
53FMLars Vereggen23767.50000007.5
54FMVan Dooren, Dirk234277000000
55Thomas Mollema223170700000
56Elmer van Veenendaal205070700000
57Frank Vennix14587004.51.5010
58Dewi Vermeulen1748703.500003.5
59FMTikranian, Alik23186.56.5000000
60Smits, Sebastiaan216366000000
61IMJasper Broekmeulen237460060000
62Rob Bakels16286001.5002.52
63Van Meurs, Rob20835.55.5000000
64Jos Jacobs17735.50005.5000
65Koen Haast20885.50005.5000
66Middelveld, Martine207955000000
67Oostvogels, Cora10795300.51.5000
68Thomas Kools204150005000
69John van de Laar176050000005
70Daan van Dongen19604.504.500000
71Arjen van der Leij20094.50000004.5
72Mathieu, Jelle156444000000
73Van den Elzen, Michel177944000000
74Jansen, Ingeborg189044000000
75Rick Zegveld200640400000
76Lena de Kraker182440000004
77Eric van Dongen17813.5003.50000
78Verhoeff, Timardi18373.53.5000000
79Van de Vrande, Bram15533.53.5000000
80Jorrit Havermans17783.503.500000
81Niek Oostvogels19683.503.500000
82Thomas Tepe15803.50003.5000
83Paul Scheepens030030000
84Elroy Kerstens146130003000
85IJzermans, Ger124322000000
86Raimon Bach020000002
87 Coen Klaassen109200000000 
 
Deelnemers 8 maart:
KiNG’s Night #7
  1. Judith van Amerongen
  2. Harry Appelo
  3. Raimon Bach
  4. Rob Bakels
  5. Luuk Baselmans
  6. Thomas Beerdsen
  7. Bart van den Berg
  8. Erik Biemans
  9. Erik-Jan Colijn
  10. Stefan Colijn
  11. Ed van Eeden
  12. Jorden van Foreest
  13. Mark Haast
  14. Stefan Hess
  15. Ruben Hooghwerff
  16. Cees IJzermans
  17. Bob Jansen
  18. Frans Konings
  19. Lena de Kraker
  20. Rick van Loy
  21. Eric de Moor
  22. Jan Poppelaars
  23. Jordy Schouten
  24. Mark Timmermans
  25. Lars Vereggen
  26. Dewi Vermeulen
  27. Johan Wuijts

Speeldata seizoen 2018-2019.

Ronde 1vrijdag 7 september 2018
Ronde 2vrijdag 12 oktober 2018
Ronde 3vrijdag 9 november 2018
Ronde 4vrijdag 21 december 2018
Ronde 5vrijdag 4 januari 2019
Ronde 6vrijdag 15 februari 2019
Ronde 7vrijdag 8 maart 2019
Ronde 8vrijdag 19 april 2019
Ronde 9vrijdag 3 mei 2019
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De AVG van SG KiNG is te vinden op: sgking.nl/avg/
Agenda
  • De Stukkenjagers A - KiNG B 03/04/2019 om 20:00 – 00:00 Cinecitta, Willem II Straat 29, 5038 BA Tilburg, Nederland
  • Rode Lopers A - KiNG C 05/04/2019 om 20:00 – 00:00
  • HMC Calder A - KiNG A 05/04/2019 om 20:00 – 00:00

De Beer is KiNG

Wie bedenkt dat in hemelsnaam? De dag voor het leukste en gezelligste kroegloperstoernooi van het land een snelschaakavond organiseren? Nou? Wie? SG KiNG natuurlijk!   Want je kunt best vrijdagavond…

Stefan & Stefan winnen feestdagen edities

De afgelopen twee edities van onze Tilburgse Snelschaakcyclus (21-12 en 4-1) werden gewonnen door de welbekende snelschakers Stefan Colijn & Stefan Kuipers. Helaas waren we niet in staat om dit…