KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2018-2019 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2018.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Na ronde vijf

Plek SpelerRatingKP#1#2#3#4#5
1IMStefan Kuipers249333 8889
2FMKonings, Frans21752955,565,57
3FMSmits, Mark2151286769
4FMColijn, Stefan232027,57,55,568,5
5FMHaast, Mark2367266,5577,5
6IMTimmermans, Mark2387257675
7Baselmans, Luuk210125667,55,5
8Dijksman, Sebastiaan186623,54,5554,54,5
9Van Loy, Rick190121,54,54454
10Schouten, Jordy206921,556,54,55,5
11IJzermans, Cees2173214,555,56
12Van den Berg, Bart163319,53,544,53,54
13Hooghwerff, Ruben173019,53,555,55,5
14Senders, Justin219018,56,56,55,5
15Jansen, Bob217617,566,55
16De Moor, Eric209017,5665,5
17Van Eeden, Ed207916565
18FMOndersteijn, Niels2363169,56,5
19Hess, Stefan1959164,52,545
20Douwes, Jan197616565
21Van Roon, Sjoerd20591555,54,5
22Preuter, Carlos16861454,54,5
23Lambregts, Frank1858143,555,5
24Bjorn Fokker191913,5454,5
25Van den Bosch, René149113,52,51,54,55
26Joost van den Bighelaar202413,54,545
27Verhoeven, Robin18931344,54,5
28Burg, Brent2145125,56,5
29Clijsen, Mark21601266
30Cornelisse, John216711,565,5
31Appelo, Harry1820113,53,54
32FMSenders, Mischa2269115,55,5
33Erik Biemans1979115,55,5
34Vermeulen, Wesley2247115,55,5
35Poppelaars, Jan186210,555,5
36Van der Werf, Ton181894,54,5
37Van Amerongen, Judith16808,53,55
38IMTen Hertog, Hugo246188
39FMDavid van Kerkhof237588
40Christiaan Beukema189783,54,5
41FMVan Dooren, Dirk234277
42Thomas Mollema223177
43Elmer van Veenendaal205077
44FMTikranian, Alik23186,56,5
45Smits, Sebastiaan216366
46IMJasper Broekmeulen237466
47Joris Broekmeulen222166
48Frank Vennix145864,51,5
49Oostvogels, Kimberley126962,521,5
50Van Meurs, Rob20835,55,5
51Bram van den Berg21815,55,5
52Pim Blijlevens19725,55,5
53Jos Jacobs17735,55,5
54Koen Haast20885,55,5
55Middelveld, Martine207955
56Johan Wuijts198355
57Erik Nikolai212055
58Oostvogels, Cora1079530,51,5
59Thomas Kools204155
60Romanesco, Roel19164,54,5
61Daan van Dongen19604,54,5
62Wilfried van de Kimenade16704,54,5
63Ferdin de Graag15394,54,5
64Erik-Jan Colijn19764,54,5
65Mathieu, Jelle156444
66Van den Elzen, Michel177944
67Jansen, Ingeborg189044
68Rick Zegveld200644
69Eric van Dongen17813,53,5
70Verhoeff, Timardi18373,53,5
71Van de Vrande, Bram15533,53,5
72Jorrit Havermans17783,53,5
73Dewi Vermeulen17483,53,5
74Niek Oostvogels19683,53,5
75Thomas Tepe15803,53,5
76Paul Scheepens033
77Elroy Kerstens146133
78IJzermans, Ger124322
79Rob Bakels16281,51,5
80 Coen Klaassen10920   0 
Deelnemers 4 januari:
KiNG’s Night #5
  1. Luuk Baselmans
  2. Bart van den Berg
  3. Erik Biemans
  4. Rene van den Bosch
  5. Mark Clijsen
  6. Erik-Jan Colijn
  7. Bjorn Fokker
  8. Mark Haast
  9. Stefan Hess
  10. Ruben Hooghwerff
  11. Cees IJzermans
  12. Frans Konings
  13. Thomas Kools
  14. Stefan Kuipers
  15. Rick van Loy
  16. Eric de Moor
  17. Jordy Schouten
  18. Mark Smits
  19. Mark Timmermans
  20. Frank Vennix
  21. Robin Verhoeven
  22. Wesley Vermeulen

Speeldata seizoen 2018-2019.

Ronde 1vrijdag 7 september 2018
Ronde 2vrijdag 12 oktober 2018
Ronde 3vrijdag 9 november 2018
Ronde 4vrijdag 21 december 2018
Ronde 5vrijdag 4 januari 2019
Ronde 6vrijdag 15 februari 2019
Ronde 7vrijdag 8 maart 2019
Ronde 8vrijdag 19 april 2019
Ronde 9vrijdag 3 mei 2019
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De AVG van SG KiNG is te vinden op: sgking.nl/avg/
Agenda
  • De Stukkenjagers B - KiNG A 30/01/2019 om 20:00 – 00:00 Cinecitta, Willem II Straat 29, 5038 BA Tilburg, Nederland
  • Caïssa Gilze-Rijen A - KiNG C 30/01/2019 om 20:00 – 00:00
  • De Pion A - KiNG B 02/02/2019 om 20:00 – 00:00 Black Horse Zalenverhuur Roosendaal, Hoogstraat 7, 4702 ZN Roosendaal, Nederland

Stefan & Stefan winnen feestdagen edities

De afgelopen twee edities van onze Tilburgse Snelschaakcyclus (21-12 en 4-1) werden gewonnen door de welbekende snelschakers Stefan Colijn & Stefan Kuipers. Helaas waren we niet in staat om dit…

Kampioen David!

Gisteren heeft David zichzelf van zijn beste kant laten zien bij de 3e ronde van onze Tilburgse Snelschaakcyclus. Eerst bood hij samen met Jasper Broekmeulen een reeks oudere boeken gratis…

KiNG’s Night #3

Op vrijdag 9 november is het de 3e ronde van de welbekende Tilburgse Snelschaak Cyclus. Zoals jullie gewend zijn beginnen we om 20.15 in het Boulevard Café te Tilburg. Wil…