KiNG's Nights

De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2018-2019 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen. Voor de ratingprijzen van het totaalklassement gebruiken we de KNSB-rating van 1-8-2018.

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door het formulier hieronder in te vullen. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Eindstand 2018-2019:

Plek SpelerRatingKP#1#2#3#4#5#6#7#8#9
1IMStefan Kuipers249350,508889809,50
2FMStefan Colijn2320437,55,568,506,5707,5
3IMMark Timmermans238741760757,5607,5
4FMMark Haast2367406,5577,506607
5FMMark Smits215139,567069605,50
6FMLuuk Baselmans210137,5667,505,55,5606,5
7FMFrans Konings217535,555,565,574,55,560
8Eric de Moor20903460605,56,55,54,54,5
9Jordy Schouten206933,556,504,55,56060
10Cees Ijzermans217331,54,5505,564,5505,5
11Rick van Loy190128,54,544545554
12Sebastiaan Dijksman1866284,5554,54,54,5004
13Ruben Hooghwerff1730283,5505,55,553,503,5
14Sjoerd van Roon20592755,5004,56060
15Erik Biemans197926,505,55,500555,50
16Bart van den Berg1633263,544,53,545,54,533,5
17Brent Burg2145265,506,500006,57,5
18Stefan Hess1959244,52,50454400
19Mark Clijsen216023600066050
20Frank Lambregts1858233,5055,504,5004,5
21Bob Jansen217622,5606,5505000
22FMMischa Senders226922,55,505,500056,50
23Bjorn Fokker191922,50454,503,5005,5
24FMDavid van Kerkhof237522,5008007007,5
25Joost van den Bighelaar20242204,50454,5040
26Jan Douwes197621,5500655,5000
27Johan Wuijts198321,5005006505,5
28Ed van Eeden207921565000500
29Justin Senders219018,56,56,55,5000000
30Bram van den Berg218118,5005,5007006
31Robin Verhoeven189317,5404,504,50004,5
32Erik-Jan Colijn197617,50004,500355
33Joris Broekmeulen222116,5006005,5005
34FMNiels Ondersteijn2363169,5006,500000
35Harry Appelo1820163,53,54000500
36Pim Blijlevens197215,5005,5005,5004,5
37Jan Poppelaars186215505,50004,500
38Carlos Preuter16861454,54,5000000
39René van den Bosch149113,52,51,54,5050000
40Ton van der Werf1818134,5004,504000
41Judith van Amerongen1680133,5500004,500
42Thomas Mollema223112,507000005,50
43Frank Vennix145812,5004,51,501023,5
44John Cornelisse216711,565,50000000
45Kimberley Oostvogels126911,52,5021,502003,5
46Wesley Vermeulen2247115,50005,50000
47Eric van Dongen178111003,5000034,5
48Wilbert Kocken210410,5000000055,5
49Thomas Kools204110000500005
50Rob Bakels16289,5001,5002,5203,5
51Erik Nikolai21209005004000
52Anne Haast23558,500000008,50
53Roel Romanesco19168,54,500004000
54IMThomas Beerdsen24608,50000008,500
55IMHugo ten Hertog24618800000000
56Christiaan Beukema18978003,54,500000
57Ferdin de Graag15398004,5003,5000
58GMJorden van Foreest26348000000800
59Michel van den Elzen17798400000004
60Wilfried van de Kimenade16707,5004,5003000
61FMLars Vereggen23767,50000007,500
62FMDirk van Dooren23427700000000
63Elmer van Veenendaal20507070000000
64Dewi Vermeulen1748703,500003,500
65FMAlik Tikranian23186,56,500000000
66Raimon Bach06,5000000204,5
67Sebastiaan Smits21636600000000
68IMJasper Broekmeulen23746006000000
69Rob van Meurs20835,55,500000000
70Jos Jacobs17735,50005,500000
71Koen Haast20885,50005,500000
72Martien van der Meijden20045,5000000005,5
73Yannic Husers20275000000050
74Jasper Kools16295000000005
75Martine Middelveld20795500000000
76Cora Oostvogels10795300,51,500000
77John van de Laar17605000000500
78Daan van Dongen19604,504,50000000
79Arjen van der Leij20094,50000004,500
80Jelle Mathieu15644400000000
81Ingeborg Jansen18904400000000
82Rick Zegveld20064040000000
83Lena de Kraker18244000000400
84Maarten Smit19854000000004
85Timardi Verhoeff18373,53,500000000
86Bram van de Vrande15533,53,500000000
87Jorrit Havermans17783,503,50000000
88Niek Oostvogels19683,503,50000000
89Thomas Tepe15803,50003,500000
90Dave Wild03000000030
91Paul Scheepens03003000000
92Elroy Kerstens14613000300000
93Ger Ijzermans12432200000000
94Coen Klaassen10920000000000
 

Deelnemers KiNG’s Nights #9 (vrijdag 3 mei):

  1. Raimon Bach
  2. Luuk Baselmans
  3. Bart van den Berg
  4. Bram van den Berg
  5. Erik Biemans
  6. Joris Broekmeulen
  7. Brent Burg
  8. Erik-Jan Colijn
  9. Stefan Colijn
  10. Bjorn Fokker
  11. Mark Haast
  12. Ruben Hooghwerff
  13. David van Kerkhof
  14. Jasper Kools
  15. Thomas Kools
  16. Frank Lambregts
  17. Rick van Loy
  18. Jelle Mathieu
  19. Martien van der Meijden
  20. Eric de Moor
  21. Kimberley Oostvogels
  22. Mark Timmermans
  23. Robin Verhoeven

Speeldata seizoen 2018-2019.

Ronde 1vrijdag 7 september 2018
Ronde 2vrijdag 12 oktober 2018
Ronde 3vrijdag 9 november 2018
Ronde 4vrijdag 21 december 2018
Ronde 5vrijdag 4 januari 2019
Ronde 6vrijdag 15 februari 2019
Ronde 7vrijdag 8 maart 2019
Ronde 8vrijdag 19 april 2019
Ronde 9vrijdag 3 mei 2019
2014 – 2015FM Stefan Colijn
2015 – 2016FM Frans Konings
2016 – 2017IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
2017 – 2018IM Stefan Kuipers (TricksOnly)
Inschrijfformulier KiNG's Nights
De privacy verklaring van SG KiNG is te vinden op sgking.nl/avg/.
Agenda
  • NK Lightning Chess 2019 15/06/2019 om 10:00 – 18:00 Koning Willem II Stadion, Goirlese Weg 34, 5026 PC Tilburg, Nederland

Beep Beep!

Het zit er weer op. Negen avonden snelschaken, tien potjes per keer. Bloed, zweet en tranen. Bier, muziek en bitterballen. Gezelligheid staat voorop bij KiNG. Aan het einde van het…

Dat was een goede vrijdag!

Goede Vrijdag is de vrijdag voor Pasen. Op deze dag herdenken christenen de kruisiging en dood van Jezus op de heuvel Golgotha nabij de stad Jeruzalem. Allemaal leuk en aardig,…

De Beer is KiNG

Wie bedenkt dat in hemelsnaam? De dag voor het leukste en gezelligste kroegloperstoernooi van het land een snelschaakavond organiseren? Nou? Wie? SG KiNG natuurlijk!   Want je kunt best vrijdagavond…