Nomen est Omen: Hing Ting Laitning strikes again! (+alle uitslagen)

Hij flikt het weer! Hing Ting Lai, de regerend Nederlands Kampioen Lightning Chess en daardoor favoriet voor de Nederlandse titel pakt zijn tweede titel op rij. Met maar liefst 1.5 punt voorsprong op de Duitse IM Christian Seel prolongeert hij zijn titel en laat hij de concurrentie ver achter zich: 11.5/15. Christian eindigde ongedeeld tweede met 10/15. Hij volgde Hing Ting tot de laatste ronde, maar gaf toen een gewonnen partij tegen IM Thomas Beerdsen weg door mat in 2 over het hoofd te zijn. IM Miguoel Admiraal is derde geworden met 9.5/15. Een gedeelde vierde plek is er voor Dragan Skrobic en Thomas Beerdsen die allebei 9 punten verzamelden in de finalegroep.

Hieronder vind je de volledige eindstand van de verschillende groepen. Meer informatie over de uitslagen vind je hier: http://chess-results.com/tnr286471.aspx?lan=17&art=1&wi=821

Final A:

Eindstand na 15 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 4 FM Lai Hing Ting NED 2536 11,5 2601 15 11,5 10,31 1,19 20 23,8
2 1 IM Seel Christian Dr. GER 2455 10,0 2520 15 10 8,69 1,31 20 26,2
3 7 IM Admiraal Miguoel NED 2305 9,5 2500 15 9,5 5,53 3,97 20 79,4
4 12   Skrobic Dragan NED 2354 9,0 2474 15 9 6,54 2,46 20 49,2
  15 IM Beerdsen Thomas NED 2511 9,0 2463 15 9 9,83 -0,83 20 -16,6
6 10 IM Kevlishvili Robby NED 2415 8,5 2448 15 8,5 7,82 0,68 20 13,6
7 2 IM Kuipers Stefan NED 2467 8,0 2415 15 8 8,91 -0,91 20 -18,2
8 5 IM Timmermans Mark NED 2376 7,5 2400 15 7,5 7,02 0,48 20 9,6
  13 FM Vrolijk Liam NED 2228 7,5 2410 15 7,5 4,04 3,46 20 69,2
10 8 IM Bosboom Manuel NED 2480 7,0 2372 15 7 9,20 -2,20 20 -44,0
  16 FM Ondersteijn Niels NED 2347 7,0 2381 15 7 6,38 0,62 20 12,4
12 6 GM Swinkels Robin NED 2512 6,5 2341 15 6,5 9,84 -3,34 20 -66,8
13 3 FM Kabos Tobias NED 2419 5,5 2303 15 5,5 7,92 -2,42 20 -48,4
14 9 FM Warmerdam Max NED 2243 5,0 2284 15 5 4,31 0,69 20 13,8
  14 WGM Haast Anne NED 2325 5,0 2279 15 5 5,93 -0,93 20 -18,6
16 11 FM Schoorl Rob NED 2409 3,5 2187 15 3,5 7,73 -4,23 20 -84,6

Final B:

Eindstand na 15 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 7 IM Van Foreest Lucas NED 2354   12,5 2570 15 12,5 8,61 3,89 20 77,8
2 2 GM Van Den Doel Erik NED 2545 Charlois Europoort 12,0 2524 15 12 12,01 -0,01 20 -0,2
3 8 FM Vereggen Lars NED 2393 De Stukkenjagers 10,5 2443 15 10,5 9,38 1,12 20 22,4
  12   Coenen Michael GER 2331   10,5 2447 15 10,5 8,14 2,36 20 47,2
5 6   Peek Maurice NED 2339 Rokade Westerlo 9,0 2370 15 9 8,30 0,70 20 14,0
  14   Mollema Thomas NED 2142 Hmc Den Bosch 9,0 2383 15 9 4,38 4,62 20 92,4
7 1 IM Van Delft Merijn NED 2458 Muconsult Apeldoorn 8,0 2311 15 8 10,60 -2,60 20 -52,0
8 3 FM Von Meijenfeldt Bart NED 2278 De Toren Arnhem 7,0 2281 15 7 7,03 -0,03 20 -0,6
  4 FM Freeke Matthieu NED 2292 Dsc Delft 7,0 2280 15 7 7,30 -0,30 20 -6,0
  11 FM Colijn Stefan NED 2406 De Pion 7,0 2272 15 7 9,63 -2,63 20 -52,6
11 13   Bons Jasper NED 2180 Pion Groesbeek 6,0 2236 15 6 5,08 0,92 20 18,4
  16 FM Bosman Michiel NED 2276 Lsg 6,0 2230 15 6 6,97 -0,97 20 -19,4
13 5   Vermeulen Wesley NED 2318   5,5 2204 15 5,5 7,87 -2,37 20 -47,4
14 10   Clijsen Mark NED 2247 De Stukkenjagers 5,0 2179 15 5 6,38 -1,38 20 -27,6
15 9   Slagboom Arno NED 2036 De Baronie 3,5 2107 15 3,5 2,71 0,79 20 15,8
16 15   Van Den Berg Bram NED 2208 De Stukkenjagers 1,5 1940 15 1,5 5,61 -4,11 20 -82,2

Final C:

Eindstand na 15 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 3 FM Harff Marcel GER 2370 Düsseldorfer Sk 13,0 2380 15 13 12,01 0,99 20 19,8
  15   Burg Brent NED 2292 Sg King 13,0 2385 15 13 10,94 2,06 20 41,2
3 6   Grochal Joey NED 2264 Goes 11,0 2240 15 11 10,50 0,50 20 10,0
4 5   Heesters Pieter S USA 2232   10,5 2216 15 10,5 10,00 0,50 20 10,0
5 11   Schilstra Laurens NED 2172   10,0 2196 15 10 9,00 1,00 20 20,0
6 2   De Herdt Yasseen BEL 2200 Caballos Zottegem 9,5 2164 15 9,5 9,48 0,02 20 0,4
7 4 FM Bekker Stefan NED 2297 Veenendaalse Sv 9,0 2134 15 9 11,02 -2,02 20 -40,4
8 1   Blijlevens Pim NED 2069 Hsc Helmond 8,0 2099 15 8 7,21 0,79 20 15,8
9 12   Kuipers Dustin GER 1988 Sv Mülheim Nord 7,0 2062 15 7 5,79 1,21 20 24,2
10 7 CM Schrik Rachid NED 2107 Promotie 5,5 1980 15 5,5 7,87 -2,37 20 -47,4
11 16   Hoeneveld Maarten NED 1682 Caïssa 5,0 1978 15 5 2,05 2,95 20 59,0
12 8   Klomp Robert NED 2102 Wlc 4,5 1926 15 4,5 7,79 -3,29 20 -65,8
  14   Daamen Roland NED 1998 De Stukkenjagers 4,5 1933 15 4,5 5,96 -1,46 20 -29,2
14 9   Han Yichen NED 1704 Esv 4,0 1927 15 4 2,20 1,80 20 36,0
15 13   Baselmans Luuk NED 1842 Tsv Rochade 3,0 1853 15 3 3,59 -0,59 20 -11,8
16 10   Schoonackers Jeroen NED 1915 Zukertort Amstelveen 2,5 1815 15 2,5 4,59 -2,09 20 -41,8

Final D:

Eindstand na 15 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 2   Ijzermans Cees NED 2112 De Pion 12,5 2254 13 11,5 8,38 3,12 20 62,4
2 3   Damen Jip NED 1921 Sv Voorchoten 12,0 2233 13 10 4,98 5,02 20 100,4
  11 IM Blees Albert NED 2215 Pathena Rotterdam 12,0 2214 13 10 9,99 0,01 20 0,2
4 7   Bergmans Dirk NED 1958 Blerickse Sv 11,0 2166 13 9,5 5,62 3,88 20 77,6
5 4   Baselmans Sam NED 2009 Tsv Rochade 10,0 2113 13 8,5 6,56 1,94 20 38,8
6 10   Ijzermans Gijs NED 2163 Zukertort Amstelveen 8,5 2027 13 7,5 9,21 -1,71 20 -34,2
  13   Hut Alex NED 0 Shtv 8,5 2041 14 8,5        
8 6   Van Ravensteijn Antal NED 0 Pegasus Zwolle 7,0 1983 14 6        
9 15   Koster Chiel NED 1923 Hmc Den Bosch 6,5 1943 13 6 5,00 1,00 20 20,0
  16   Grutter Tim NED 1846 Hoogland 6,5 1948 13 5,5 3,73 1,77 20 35,4
11 14   Habibi Hamoen NED 1970   6,0 1918 13 5 5,87 -0,87 20 -17,4
12 8   Van Den Brink Johan NED 1862 Veenendaalse Sv 5,5 1902 13 4,5 3,98 0,52 20 10,4
13 12   Harutyunyan Axel BEL 2020   5,0 1862 13 5 6,77 -1,77 20 -35,4
14 1   Schoonenberg Olav NED 2196 Pion Groesbeek 3,5 1764 13 3,5 9,72 -6,22 20 -124,4
  9   Dignum Erik NED 2008 De Stukkenjagers 3,5 1777 13 3,5 6,53 -3,03 20 -60,6
16 5   Lambregts Frank NED 1902 De Pion 2,0 1673 13 1 4,66 -3,66 20 -73,2

Final E:

Eindstand na 15 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 2   Richters Marc GER 1991 Rochade Rüttenscheid 14,0 2214 12 11 7,48 3,52 20 70,4
  3   Snoeck Rene NED 1955 De Juiste Zet 14,0 2217 12 11 6,90 4,10 20 82,0
3 1   Grodotzki Kenneth GER 2011 Sv Mülheim Nord 11,0 1966 12 8,5 7,80 0,70 20 14,0
4 15   Van Roon Sjoerd NED 1939 Hmc Den Bosch 9,0 1868 12 7 6,64 0,36 20 7,2
5 10   Dekker Marvin AHO 1988 Erasmus 8,5 1843 12 5,5 7,46 -1,96 20 -39,2
6 8 CM Verfuerth Thomas GER 2091 Zevenaar 8,0 1807 12 6 8,99 -2,99 20 -59,8
  11   Friesen Philippe NED 1850 Sv Rivierenland 8,0 1823 12 6 5,13 0,87 20 17,4
8 7   Raats Joppe BEL 1782 Brasschaak 7,0 1785 12 6 4,04 1,96 20 39,2
9 16   Kuijpers Domien BEL 1825 Eisden 6,5 1754 12 4 4,73 -0,73 20 -14,6
10 14   Brandsma Jeroen NED 0 Sv Rivierenland 6,0 1745 13 4,5        
11 5   Alonso Jose Antonio GER 1987 Blerickse Sv 5,5 1698 12 3,5 7,42 -3,92 20 -78,4
  9   Mathieu Jelle NED 0 Sg King 5,5 1728 13 4,5        
13 13   Furstenberg Tom BEL 1776   5,0 1682 12 4 3,95 0,05 20 1,0
14 4   Kok Joris NED 1806 De Pion 4,0 1630 12 2,5 4,40 -1,90 20 -38,0
  6   Pepermans Jelle BEL 1717 Reti Machelen 4,0 1636 12 3 3,06 -0,06 20 -1,2
  12   Brindza Zoltán NED 0   4,0 1684 13 3,5        

Final F:

Eindstand na 13 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 13   Preuter Carlos NED 1944   9,5 1856 7 3,5 3,73 -0,23 20 -4,6
2 2   Geboers Jimmy BEL 1957 Checkmate Weert 9,0 1821 7 5 3,89 1,11 20 22,2
  11   Wuijts Johan NED 2010 Helmond 9,0 1817 7 4 4,44 -0,44 20 -8,8
4 8   Verhoeven Robin NED 1948 Egs 8,5 1790 7 4,5 3,79 0,71 20 14,2
5 9   Verfuerth Kevin GER 1944 Zevenaar 8,0 1768 7 3 3,73 -0,73 20 -14,6
  12   Auwens Michel NED 1801 Pion Groesbeek 8,0 1779 7 4 2,21 1,79 20 35,8
7 4   Olsman Maarten NED 0 Schaakclub Gorinchem 7,0 1736 8 3        
  6   Do Huong VIE 0   7,0 1782 8 4        
9 5   Hoenselaar Dennis NED 0 Turm Kleve 6,0 1677 8 3        
  10   Kroon Mike NED 1950 De Kentering 6,0 1651 7 1 3,81 -2,81 20 -56,2
11 3   Werkhoven Maarten NED 1819   5,5 1633 7 3 2,40 0,60 20 12,0
12 7   Yeh Timo NED 0 Lsg 4,0 1568 8 1        
13 14   Van Waardenberg John NED 0 De Willige Dame 2,5 1454 8 1,5        
14 1   Van Der Heiden Frans NED 0   1,0 1352 8 0        

Final G:

Eindstand na 13 ronden

Rk. SNo   Naam FED RtgI Vereniging/Plaats Pts. Rp n w we w-we K rtg+/-
1 12   Minnema Rens NED 1878   11,5 1846 8 6,5 6,68 -0,18 20 -3,6
2 10   Van Dijk Ron NED 0 Uvs 10,0 1731 9 7        
3 1   Sluiter Albert NED 0 Sv Rivierenland 9,0 1677 9 7        
  13   Bleeker Kasper NED 1456 Caïssa Amsterdam 9,0 1684 8 5 2,19 2,81 20 56,2
5 14   Baselmans Daan NED 1645 Tsv Rochade 8,0 1615 8 5,5 4,32 1,18 20 23,6
6 4   De Lange Hans NED 1715   7,5 1580 8 4,5 5,10 -0,60 20 -12,0
7 7   Engels Jo NED 1629 Sv Kerkrade 6,5 1529 8 4 4,13 -0,13 20 -2,6
  8   Hematyar Fardin NED 1597 Landau Axel 6,5 1532 8 4,5 3,76 0,74 20 14,8
9 3   Vermeulen Jordy NED 0   6,0 1549 9 4        
10 9   Romanenko Greg NED 0 Bsv Bennekom 5,0 1491 9 3        
11 5   Hubers Daan NED 1510 Sv De Combinatie 4,5 1428 8 3,5 2,77 0,73 20 14,6
12 2   Boer Bert-Jan NED 0 Uvs 4,0 1388 9 3        
13 6   Lauterbach Frans NED 1528 Sissa Oirschot 2,0 1241 8 1 2,97 -1,97 20 -39,4
14 11   Koopman Daniel NED 1625 Staunton 1,5 1194 8 1,5 4,08 -2,58 20 -51,6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *