Op vrijdag 12 mei 2023 is het de laatste KiNG’s Night van het seizoen. Niet alleen voor dit seizoen zal het onze laatste avond zijn in Hostel Roots, maar na dit seizoen zullen we de overstap maken naar een nieuwe locatie. We gaan er dus nog een mooie laatste avond van maken bij Hostel Roots!

De nieuwe locatie is al gevonden en deze zullen we snel bekend maken op onze site, dus houd deze goed in de gaten!

Voor 12 mei hebben we weer een aantal prijzen beschikbaar gesteld:

1. €25
2. Prijs in natura
3. Prijs in natura
<2000 prijs in natura
<1700 prijs in natura

Tevens is het aan het einde van het seizoen de prijsuitreiking van het totaalklassement. Hierin zijn er nog extra prijzen voor de top 3, de beste onder 2000 en de beste onder 1700.

Deelname aan deze avond kost €3,00 voor niet-leden, leden spelen gratis mee.

We hebben een maximum capaciteit van 40 mensen, dus meld je zeker op tijd aan! Aanmelden kan door te mailen naar internewedstrijdleider@sgking.nl of door het inschrijfformulier in te vullen: KiNG’s Nights – SG KiNG. Last minute besloten mee te willen doen? Loop zeker binnen en indien niet vol kan je nog meespelen!

Zoals gebruikelijk is de inloop om 20.00uur, beginnen we om 20.15 en willen we rond 23.00 beginnen met de prijsuitreiking.

Hopelijk zien we jullie allemaal bij de afsluitende avond!


0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.