De snelste en leukste schaakcompetitie van Tilburg!

Ook in het seizoen 2017-2018 organiseert SG KiNG de snelste en gezelligste schaakcompetitie: de Tilburgse snelschaakcompetitie.

Deze snelschaakcompetitie bestaat uit 9 ronden, elke keer op een vrijdagavond. Het speeltempo is 5 minuten per persoon per partij. Voor het eindklassement tellen de 6 beste resultaten van 9 ronden mee. Elke ronde bestaat uit 10 partijen.

Je hoeft niet vooraf te betalen voor de gehele competitie. Je betaalt per ronde € 3. Je kunt je aanmelden door een mail te sturen naar [email protected]. Deelname aan de hele competitie veiligstellen kan natuurlijk ook door lid te worden van SG KiNG.

Elke avond hebben we een geldprijs en prijzen in natura. Ook voor het totaalklassement zijn geldprijzen te verdienen.

Laatste nieuws

Laatste ronde 2017-2018

Laatste ronde 2017-2018

Volgende week vrijdag 11-5 is het alweer de laatste ronde van de Tilburgse snelschaak cyclus van het huidige seizoen. Uiteraard...

Locatie en tijd

De snelschaakcompetitie vindt plaats in Boulevard Café. Je kunt je aanmelden door een mail te sturen naar [email protected]. Op de avond zelf kun je je vanaf 20.00 aanmelden.

Ronde 1 begint om 20.15 uur.

Adres

Noordstraat 51
5038 EG Tilburg
www.boulevard-cafe.nl
013 544 5016

Inschrijfgeld

Deelname bedraagt € 3 per avond. Deze betaal je aan het begin van de avond. Van tevoren aanmelden is niet verplicht, maar wordt wel op prijs gesteld. Je kunt je vooraf inschrijven door een mail te sturen naar [email protected]

De snelschaakavonden zijn gratis voor leden.

Prijzen per avond
  • 1e prijs: € 25,-
  • 2e prijs: in natura
  • 3e prijs: in natura
Prijzen Totaalklassement (beste 6 van 9 ronden)
  • 1e prijs: € 100,-
  • 2e prijs: € 50,-
  • 3e prijs: € 25,-
Jaarplanning Tilburgse Snelschaakcompetitie

DatumEvenement
8 september 2017Tilburgs snelschaakkampioenschap 2016
13 oktober 2017Ronde 2
10 november 2017Ronde 3
1 december 2017Ronde 4
5 januari 2018Ronde 5
23 februari 2018Ronde 6
16 maart 2018Ronde 7
13 april 2018Ronde 8
11 mei 2018Ronde 9
Speelschema
Tijd 
20.00 uurAanmelden
20.15 – 20.30 uurRonde 1
20.30 – 20.45 uurRonde 2
20.45 – 21.00 uurRonde 3
21.00 – 21.15 uurRonde 4
21.15 – 21.30 uurRonde 5
21.30 – 21.45 uurRonde 6
21.45 – 22.00 uurRonde 7
22.00 – 22.15 uurRonde 8
22.15 – 22.30 uurRonde 9
22.30 – 22.45 uurRonde 10
23.00 uurPrijsuitreiking
 NaamRonde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Ronde 5Ronde 6Ronde 7Ronde 8Totaal
1Stefan Kuipers089109,58108,555
2Mischa Senders5,575,564,575036
3Wesley Vermeulen5,56908,5006,535,5
4Frans Konings46,55,5565,565,535
5Jordy Schouten5,505,555,5666,535
6Brent Burg6,50070677,534
7Justin Senders56,55,54705033
8Thomas Beerdsen8009008833
9Jan Douwes56555655,532,5
10Thomas Mollema606,55,508,50632,5
11Rick van Loy55045,54,55530
12Roland Daamen4550555029
13Sebastiaan Dijksman554,54,5445028
14Jan Poppelaars4,566006,50528
15Bart van den Berg54434,54,55427
16Rene Kuijsten05,565,54,540025,5
17Harry Appelo55,55004,504,524,5
18Cees IJzermans505,5067,50024
19Huong Do055004,56020,5
20Sjoerd van Roon5005,55,504020
21David van Kerkhof80005,506,5020
22Umar Rage03,500444419,5
23César Becx05050504,519,5
24Robin Verhoeven40004,55,50519
25Mark Haast006,55,5000719
26Stefan Colijn007056,50018,5
27Mark Timmermans06,5060005,518
28Mark Smits65,500060017,5
29Jelle Mathieu4,54,540004017
30Carlos Preuter055,50060016,5
31Ed van Eeden060005,50516,5
32Erik Biemans05,505000616,5
33Ton van der Werf044,500304,516
34Niels Ondersteijn87,500000015,5
35Eric van Dongen042,503,505015
36Mike Kroon0000055515
37Erik-Jan Colijn04,54,50050014
38Stefan Hess0043,5000613,5
39Tijmen Kampman070005,50012,5
40Eric de Moor06000006,512,5
41Daan Hubers0444000012
42Sebastiaan Smits0000506,5011,5
43Frank Vennix1,52,5102,503010,5
44Pim Blijlevens000005,55010,5
45Jos Jacobs40000006,510,5
46Johan Wuijts0000055010
47Rick Zegveld005004009
48Michel van den Elzen4,500000048,5
49Mees van Osch7,500000007,5
50Henk Slaats040000037
51Lars Vereggen6,500000006,5
52Willem van den Brink600000006
53Martine Middelveld000060006
54Dominique Kroon000003216
55Ruben Hooghwerff0001,50004,56
56Tycho Dijkhuis005,5000005,5
57Wout van der Bunt03000002,55,5
58Bob Jansen000500005
59Koen Haast000500005
60Bram van den Berg000500005
61Joris Broekmeulen000000055
62Dewi Vermeulen0004,500004,5
63Ferdin de Graag000004,5004,5
64Youri Gerritse00000004,54,5
65Leo van Gelder040000004
66Bram van de Vrande040000004
67Carle Kuntze030100004
68Judith van Amerongen000000044
69Sebastian Hatlapa000000044
70Sander Lagarde000000044
71Krzysztof Kudzia000003,5003,5
72Stijn van Kruijsdijk00000003,53,5
73Roel Backhuis003000003
74Bart Plasmans000030003
75Kimberley Oostvogels000003003
76Edvardas Griskonis2,500000002,5
77Rudolf Kat2,500000002,5
78Paul Scheepens000000022
79Cora Oostvogels000001,5001,5
80Fons van Leersum000000101

Top 3 2016-2017

  1. IM Stefan Kuipers
  2. FM Lars Vereggen
  3. FM Mark Haast

 

Top 3 2015-2016

  1. FM Frans Konings
  2. Thomas Mollema
  3. Joris Broekmeulen

 

Top 3 2014-2015

  1. FM Stefan Colijn
  2. Brent Burg
  3. Jan Douwes