Nomen est Omen: Hing Ting Laitning strikes again! (+alle uitslagen)

Hij flikt het weer! Hing Ting Lai, de regerend Nederlands Kampioen Lightning Chess en daardoor favoriet voor de Nederlandse titel pakt zijn tweede titel op rij. Met maar liefst 1.5 punt voorsprong op de Duitse IM Christian Seel prolongeert hij zijn titel en laat hij de concurrentie ver achter zich: 11.5/15. Christian eindigde ongedeeld tweede met 10/15. Hij volgde Hing Ting tot de laatste ronde, maar gaf toen een gewonnen partij tegen IM Thomas Beerdsen weg door mat in 2 over het hoofd te zijn. IM Miguoel Admiraal is derde geworden met 9.5/15. Een gedeelde vierde plek is er voor Dragan Skrobic en Thomas Beerdsen die allebei 9 punten verzamelden in de finalegroep.

Hieronder vind je de volledige eindstand van de verschillende groepen. Meer informatie over de uitslagen vind je hier: http://chess-results.com/tnr286471.aspx?lan=17&art=1&wi=821

Final A:

Eindstand na 15 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
14FMLai Hing TingNED253611,526011511,510,311,192023,8
21IMSeel Christian Dr.GER245510,0252015108,691,312026,2
37IMAdmiraal MiguoelNED23059,52500159,55,533,972079,4
412 Skrobic DraganNED23549,024741596,542,462049,2
 15IMBeerdsen ThomasNED25119,024631599,83-0,8320-16,6
610IMKevlishvili RobbyNED24158,52448158,57,820,682013,6
72IMKuipers StefanNED24678,024151588,91-0,9120-18,2
85IMTimmermans MarkNED23767,52400157,57,020,48209,6
 13FMVrolijk LiamNED22287,52410157,54,043,462069,2
108IMBosboom ManuelNED24807,023721579,20-2,2020-44,0
 16FMOndersteijn NielsNED23477,023811576,380,622012,4
126GMSwinkels RobinNED25126,52341156,59,84-3,3420-66,8
133FMKabos TobiasNED24195,52303155,57,92-2,4220-48,4
149FMWarmerdam MaxNED22435,022841554,310,692013,8
 14WGMHaast AnneNED23255,022791555,93-0,9320-18,6
1611FMSchoorl RobNED24093,52187153,57,73-4,2320-84,6

Final B:

Eindstand na 15 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
17IMVan Foreest LucasNED2354 12,525701512,58,613,892077,8
22GMVan Den Doel ErikNED2545Charlois Europoort12,02524151212,01-0,0120-0,2
38FMVereggen LarsNED2393De Stukkenjagers10,524431510,59,381,122022,4
 12 Coenen MichaelGER2331 10,524471510,58,142,362047,2
56 Peek MauriceNED2339Rokade Westerlo9,023701598,300,702014,0
 14 Mollema ThomasNED2142Hmc Den Bosch9,023831594,384,622092,4
71IMVan Delft MerijnNED2458Muconsult Apeldoorn8,0231115810,60-2,6020-52,0
83FMVon Meijenfeldt BartNED2278De Toren Arnhem7,022811577,03-0,0320-0,6
 4FMFreeke MatthieuNED2292Dsc Delft7,022801577,30-0,3020-6,0
 11FMColijn StefanNED2406De Pion7,022721579,63-2,6320-52,6
1113 Bons JasperNED2180Pion Groesbeek6,022361565,080,922018,4
 16FMBosman MichielNED2276Lsg6,022301566,97-0,9720-19,4
135 Vermeulen WesleyNED2318 5,52204155,57,87-2,3720-47,4
1410 Clijsen MarkNED2247De Stukkenjagers5,021791556,38-1,3820-27,6
159 Slagboom ArnoNED2036De Baronie3,52107153,52,710,792015,8
1615 Van Den Berg BramNED2208De Stukkenjagers1,51940151,55,61-4,1120-82,2

Final C:

Eindstand na 15 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
13FMHarff MarcelGER2370Düsseldorfer Sk13,02380151312,010,992019,8
 15 Burg BrentNED2292Sg King13,02385151310,942,062041,2
36 Grochal JoeyNED2264Goes11,02240151110,500,502010,0
45 Heesters Pieter SUSA2232 10,522161510,510,000,502010,0
511 Schilstra LaurensNED2172 10,0219615109,001,002020,0
62 De Herdt YasseenBEL2200Caballos Zottegem9,52164159,59,480,02200,4
74FMBekker StefanNED2297Veenendaalse Sv9,0213415911,02-2,0220-40,4
81 Blijlevens PimNED2069Hsc Helmond8,020991587,210,792015,8
912 Kuipers DustinGER1988Sv Mülheim Nord7,020621575,791,212024,2
107CMSchrik RachidNED2107Promotie5,51980155,57,87-2,3720-47,4
1116 Hoeneveld MaartenNED1682Caïssa5,019781552,052,952059,0
128 Klomp RobertNED2102Wlc4,51926154,57,79-3,2920-65,8
 14 Daamen RolandNED1998De Stukkenjagers4,51933154,55,96-1,4620-29,2
149 Han YichenNED1704Esv4,019271542,201,802036,0
1513 Baselmans LuukNED1842Tsv Rochade3,018531533,59-0,5920-11,8
1610 Schoonackers JeroenNED1915Zukertort Amstelveen2,51815152,54,59-2,0920-41,8

Final D:

Eindstand na 15 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
12 Ijzermans CeesNED2112De Pion12,522541311,58,383,122062,4
23 Damen JipNED1921Sv Voorchoten12,0223313104,985,0220100,4
 11IMBlees AlbertNED2215Pathena Rotterdam12,0221413109,990,01200,2
47 Bergmans DirkNED1958Blerickse Sv11,02166139,55,623,882077,6
54 Baselmans SamNED2009Tsv Rochade10,02113138,56,561,942038,8
610 Ijzermans GijsNED2163Zukertort Amstelveen8,52027137,59,21-1,7120-34,2
 13 Hut AlexNED0Shtv8,52041148,5    
86 Van Ravensteijn AntalNED0Pegasus Zwolle7,01983146    
915 Koster ChielNED1923Hmc Den Bosch6,519431365,001,002020,0
 16 Grutter TimNED1846Hoogland6,51948135,53,731,772035,4
1114 Habibi HamoenNED1970 6,019181355,87-0,8720-17,4
128 Van Den Brink JohanNED1862Veenendaalse Sv5,51902134,53,980,522010,4
1312 Harutyunyan AxelBEL2020 5,018621356,77-1,7720-35,4
141 Schoonenberg OlavNED2196Pion Groesbeek3,51764133,59,72-6,2220-124,4
 9 Dignum ErikNED2008De Stukkenjagers3,51777133,56,53-3,0320-60,6
165 Lambregts FrankNED1902De Pion2,016731314,66-3,6620-73,2

Final E:

Eindstand na 15 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
12 Richters MarcGER1991Rochade Rüttenscheid14,0221412117,483,522070,4
 3 Snoeck ReneNED1955De Juiste Zet14,0221712116,904,102082,0
31 Grodotzki KennethGER2011Sv Mülheim Nord11,01966128,57,800,702014,0
415 Van Roon SjoerdNED1939Hmc Den Bosch9,018681276,640,36207,2
510 Dekker MarvinAHO1988Erasmus8,51843125,57,46-1,9620-39,2
68CMVerfuerth ThomasGER2091Zevenaar8,018071268,99-2,9920-59,8
 11 Friesen PhilippeNED1850Sv Rivierenland8,018231265,130,872017,4
87 Raats JoppeBEL1782Brasschaak7,017851264,041,962039,2
916 Kuijpers DomienBEL1825Eisden6,517541244,73-0,7320-14,6
1014 Brandsma JeroenNED0Sv Rivierenland6,01745134,5    
115 Alonso Jose AntonioGER1987Blerickse Sv5,51698123,57,42-3,9220-78,4
 9 Mathieu JelleNED0Sg King5,51728134,5    
1313 Furstenberg TomBEL1776 5,016821243,950,05201,0
144 Kok JorisNED1806De Pion4,01630122,54,40-1,9020-38,0
 6 Pepermans JelleBEL1717Reti Machelen4,016361233,06-0,0620-1,2
 12 Brindza ZoltánNED0 4,01684133,5    

Final F:

Eindstand na 13 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
113 Preuter CarlosNED1944 9,5185673,53,73-0,2320-4,6
22 Geboers JimmyBEL1957Checkmate Weert9,01821753,891,112022,2
 11 Wuijts JohanNED2010Helmond9,01817744,44-0,4420-8,8
48 Verhoeven RobinNED1948Egs8,5179074,53,790,712014,2
59 Verfuerth KevinGER1944Zevenaar8,01768733,73-0,7320-14,6
 12 Auwens MichelNED1801Pion Groesbeek8,01779742,211,792035,8
74 Olsman MaartenNED0Schaakclub Gorinchem7,0173683    
 6 Do HuongVIE0 7,0178284    
95 Hoenselaar DennisNED0Turm Kleve6,0167783    
 10 Kroon MikeNED1950De Kentering6,01651713,81-2,8120-56,2
113 Werkhoven MaartenNED1819 5,51633732,400,602012,0
127 Yeh TimoNED0Lsg4,0156881    
1314 Van Waardenberg JohnNED0De Willige Dame2,5145481,5    
141 Van Der Heiden FransNED0 1,0135280    

Final G:

Eindstand na 13 ronden

Rk.SNo NaamFEDRtgIVereniging/PlaatsPts.Rpnwwew-weKrtg+/-
112 Minnema RensNED1878 11,5184686,56,68-0,1820-3,6
210 Van Dijk RonNED0Uvs10,0173197    
31 Sluiter AlbertNED0Sv Rivierenland9,0167797    
 13 Bleeker KasperNED1456Caïssa Amsterdam9,01684852,192,812056,2
514 Baselmans DaanNED1645Tsv Rochade8,0161585,54,321,182023,6
64 De Lange HansNED1715 7,5158084,55,10-0,6020-12,0
77 Engels JoNED1629Sv Kerkrade6,51529844,13-0,1320-2,6
 8 Hematyar FardinNED1597Landau Axel6,5153284,53,760,742014,8
93 Vermeulen JordyNED0 6,0154994    
109 Romanenko GregNED0Bsv Bennekom5,0149193    
115 Hubers DaanNED1510Sv De Combinatie4,5142883,52,770,732014,6
122 Boer Bert-JanNED0Uvs4,0138893    
136 Lauterbach FransNED1528Sissa Oirschot2,01241812,97-1,9720-39,4
1411 Koopman DanielNED1625Staunton1,5119481,54,08-2,5820-51,6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *